בנוסף אנו שותפים עיסקיים וריסלרים של: Microsoft, IBM, VMware, veeam, fortinet, Quest software, eset">

צור קשר | English

שותפים עסקיים

 

MICROSOFT
החברה המובילה בעולם בתחום תוכנות הפעלה, יישומי שרת לסביבות שרת/לקוח, יישומים עסקיים וצרכניים, תוכניות מדיה אינטראקטיביות, פלטפורמות אינטרנט וכלי פיתוח. 

IBM
יבמ מפתחת את הטכנולוגיות החדשות והמתקדמות ביותר שבתעשיית המידע: מערכות מחשב, מוצרי אחסון ומיקרואלקטרוניקה. את הטכנולוגיות האלה וטכנולוגיות חדשניות אחרות הקיימות בשוק רותמת יבמ על מנת לספק ללקוח פתרונות מקצועיים ייחודיים ובעלי ערך מוסף לקידום עסקיו.
הפתרונות הללו ניתנים על ידי החברה ללקוחותיה בכל רחבי העולם ובסביבה עסקית חדשה, סביבת on demand business ההולכת וצוברת תנופה מואצת מרגע לרגע בכל תחום כמעט.

VMWARE
המובילה הגלובלית בתחום הוירטואליזציה של התשתית העסקית, מספקת פתרונות וירטואליזציה מוכחים - משולחן העבודה דרך מרכז הנתונים ועד לענן - שמספקים את האנרגיה לעסק, תוך חסכון באנרגיה. ארגוני IT בחברות בכל הגדלים מסתמכים על VMware ועל הפלטפורמה מובילת התעשייה שלה, Vmware vSphere, בכדי להשיג סביבת IT יעילה, גמישה ונשלטת יותר.

VEEAM
יצרנית פתרונות גיבוי וניהול לסביבות וירטואליות של VMware ו Microsoft.
היתרון הבולט של מוצריה הוא ביכולת להגביר את תדירות הגיבויים עד לרמה של טרנזקציה בודדת ובכך להשיג שחזור נתונים גבוה, תוך צמצום ה RTO וה RPO.

FORTINET
Fortinet מציע את קו מוצרי ה-Fortigate אשר מעניק פתרון UTM (Unified Treat Management) קל, נוח וחזק ביותר. קו המוצרים של Fortigate מספק פתרון של חומת אש ומשלב סינון וירוסים ו-Spyware, סינון אתרים לפי קטגוריות ופתרון של SSL-VPN. כל זה מגיע עם ממשק ידידותי וקל למשתמש ושיטת רישוי אחת אשר מכסה את כלל האפשרויות של המכונה. ל-Fortinet פתרונות מגוונים אשר מתאימים לעסקים קטנים ועד ל- Enterprise.

ESET
חברת ESET היא יצרנית פתרונות אבטחת מידע בינלאומית המתמחה בהגנה על משתמשים ביתיים ובפתרונות מנוהלים להגנה על תשתיותIT של ארגונים קטנים עד גדולים. מוצרי ESET מצטיינים ביכולות זיהוי, בזכות מנגנון פרו-אקטיבי לעצירת מזיקים לא-מוכרים בזמן ההתפרצות שלהם. מוצריה מתבלטים בזכות אחוז טעויות-זיהוי נמוך וצריכת משאבים יעילה ביותר, שלא משפיעה על הביצועים. מוצריה נוחים לשימוש ופועלים אוטומטית ברקע מבלי להטריד את המשתמש

 


ג'י נט תקשורת צפון בע"מ ת.ד. 2273 רמת ישי 30095 פקסמייל 153-54-4690896דרים סטודיו - מיתוג ובניית אתרים