abstract blue business background for design

IT Professional

השוק המתקדם של ימינו ותאוצת השינויים בתחום ה- IT, מחייבת ארגונים רבים להטמעת פתרונות מתקדמים חדשים, תוך שימוש בתקציבים קיימים. לעיתים קרובות, ישנה התמקדות רבה מידי בנושא העלויות הכוללות, לעומת חוסר מיקוד בערך הכולל של הפתרון לבניית יתרון עסקי לארגון. התמחות ג'י נט תקשורת צפון בע"מ במגוון טכנולוגיות מובילות ומתקדמות מביאה לידי ביטוי את יכולתה באיתור מהיר והשמת שירותי מומחה באתר הלקוח. ג'י נט תקשורת צפון בע"מ מתמחה בהתאמת היועץ הנכון לתפקיד הדרוש, הן מבחינה מקצועית והן מבחינה אישית ומספקת ללקוחותיה שקט מקצועי לכל אורך הדרך.

IT PROFESSIONAL

המשכיות עסקית

המטרה – שמירה על חיות הארגון, באמצעות הגדרת יעדי הארגון. עובדי החברה הינם בעלי ידע במגוון תחומים; מחשוב ענן, מערכות אחסון ושרתים, אבטחה, גיבויים, דואר ועוד.

יצרני ההתמחות כוללים בין היתר: IBM, HP, Veeam, VMware, Microsoft, Cisco, Checkpoint, Juniper, Fortinet, SonicWall ועוד.

ג'י נט תקשורת צפון בע"מ שמה למטרה את צרכי הלקוח, דרישותיו הטכנולוגיות, כשהיא רואה עצמה כשותפה של הלקוח לכל אורך הדרך

גיבויים הם חלק קריטי ובילתי נפרד מניהול רשת אירגונית תקינה. מעבר למובן מאיליו – שיחזור בעת אסון, גיבויים שומרים על האירגון מפני מחיקה וטעויות משתמשים, נוזקות שונות ויכול אף להציל מכופרה.

תכנון נכון הופך את נושא הגיבויים להליך פשוט הכולל:

נוהל גיבויים – בארגון חייב להיות נוהל גיבויים עדכני המופץ לבעלי התפקידים הרלוונטיים. הנוהל יכלול את זמן הגיבוי, תוכנת הגיבוי, איחסון הגיבוי, השרתים המגובים והיכן המשתמשים ישמרו את הקבצים לצורך. ולא פחות חשוב מה מותר לשמור.

בחירת יעד הגיבוי – גיבוי מקומי, גיבוי ענן או משולב.

בחירת תוכנת הגיבוי – תוכנות גיבוי מקלות באופן משמעותי את הליך ניהול הגיבוי והשיחזור. חשוב לבחור תוכנה המתאימה המותאמת לצרכיו של הארגון.

בדיקת הגיבוי – יש לבצע מעקב יומי על מנת לוודא שהגיבוי עבר בהצלחה ואחת לתקופה לבצע שיחזור על מנת לוודא שבמקרה הצורך הגיבוי תקין וניתן לבצע שיחזור מלא של האירגון.

אנטי וירוס הינו חלק בלתי נפרד בניהול רשת אירגונית, מערכת ניהול טובה ופשוטה כמו של חברת ESET מאפשרת למנהלי רשת לראות באופן מיידי ופשוט את בעיות האבטחה ברשת על פי משתמשים ו/או מחשבים ולשפר באופן מיידי את נקודות התורפה בכדי למנוע פגיעה ממשית באירגון.

אנטי וירוס כבר מזמן לא תוכנה חינמית שבודקת חתימות קבצים, התוכנה כוללת פיצרים מקיפים כמו SandBox, זיהוי התנהגות ועוד. 
ESET הינה תוכנת אנטי וירוס מודרנית, הכוללת מערכת ניהול פשוטה ששמה את ניהול הרשת בעדיפות עליונה, מספקת גמישות ויכולה להתאים את עצמה לכל אירגון.

חברתנו ממליצה על חברת ESET כפתרון אנטי וירוס מועדף.

צור קשר

ייעוץ System

ייעוץ סיסטם

יש לכם שאלה?

המשכיות עסקית

גיבויים

גיבויים הם חלק קריטי ובילתי נפרד מניהול רשת אירגונית תקינה. מעבר למובן מאיליו – שיחזור בעת אסון, גיבויים שומרים על האירגון מפני מחיקה וטעויות משתמשים, נוזקות שונות ויכול אף להציל מכופרה.
תכנון נכון הופך את נושא הגיבויים להליך פשוט הכולל:

  1. נוהל גיבויים
  2. בחירת יעד הגיבוי
  3. בחירת תוכנת הגיבוי
  4. בדיקת הגיבוי
 

DR

DR הוא אינו גיבוי נוסף אלא שכבה נוספת המאפשרת רציפות עבודה מלאה. גיבוייםיעילים במקרה אסון כיוון שיש צורך לשחזר אותם וזה לוקח זמן.
DR מאפשר חזרה כמעט מידית וכמעט ללא איבוד מידע עד להקמת מערכך הרשת מחדש.
DR יעיל הוא DR הנמצא במקום מרוחק או בענן על מנת להפריד בצורה מלאה מהמערך הרגיל.

יש לכם שאלה?

SOFTWARE/HARDWARE

ג'י נט תקשורת צפון בע"מ הינה ספקית תוכנה וחומרה של היצרנים המובילים בשוק, בכך מעניקה ללקוחותיה ערך מוסף מעבר לשירותי הייעוץ.

החברה שותפה עסקית של החברות המובילות בשוק ביניהן: Microsoft, IBM, Lenovo, ESET, Fortiner, VMWare, Veeam.

החברה מאמינה באיכות השירות, חדשנות, ומקצועיות, על מנת לספק ללקוחות את המידע העדכני והחדשני ביותר. 

Security Solutions

איומי אבטחת המידע משתנים באופן תדיר ומחייבים כל ארגון להתעדכן ולהתאים את מערכות ההגנה שלו למציאות המשתנה. למערכת אבטחת המידע מסלול חיים מעגלי: החל מייעוץ, דרך היישום, בדיקת חוסן וחוזר חלילה.

בעזרת חברת הבת See-Secure consulting מספקת ג'י נט תקשורת צפון בע"מ פתרונות מלאים למחזור החיים:
ייעוץ – הגנה על מידע: סקרי סיכונים, מיפוי צרכים, עמידה ברגולציות, ארכיטקטורת אבטחת מידע ומתודולוגית עבודה.
יישום – הטמעת פתרונות קצה של אבט"מ באמצעות החברות: Microsoft, CheckPoint, SonicWall, Juniper, Fortinet.
בדיקת חוסן – מבדקי חדירות עבור עמידה בתקנים באמצעות Penetration Test בתחומים הבאים: תשתיות, מערכות הפעלה, תקשורת, אבטחת אפליקציות וסלולארי.

OutSourcing

מיקור חוץ היא שיטת ניהול מודרנית שבבסיסה עומד הרעיון להוציא מהארגון את תפעול הפעילויות שאינן נמצאות בליבו ולהותיר בתפעולו ובניהולו רק את פעילויות הליבה.

שיטה זו מאפשרת לארגון להתמקד בתחום התמחותו, להשקיע את מרב המשאבים בכך ולקיים מוטת שליטה יעילה על האגפים היצרניים בו.

כדי ליהנות משירות מיקור חוץ איכותי נדרשת חברה בעלת יכולת מקצועית גבוהה ואחריות כוללת, חברה שתזהה ותבין את יעדי הגוף הנתמך על ידה בשירותי מיקור חוץ .

ג'י נט תקשורת צפון בע"מ, ערוכה לספק לך פתרון מיקור חוץ מלא באחריות כוללת, החל מתכנון, התקנה ואחזקה של תשתיות המחשוב והתקשורת, דרך אפיון, פיתוח ושדרוג של פתרונות IT מוצרי מדף או פיתוח יעודי, טיפול בחומרה, אינטגרציה של חומרה/תכנה וכלה במיקור חוץ מלא לכל משאבי המחשוב של הארגון.

חברתנו פועלת תוך שימת דגש על ערכים דוגמת מקצועיות ומהימנות, שביעות רצון הלוח ואיכות השירות.

IT Professional

השוק המתקדם של ימינו ותאוצת השינויים בתחום ה- IT, מחייבת ארגונים רבים להטמעת פתרונות מתקדמים חדשים, תוך שימוש בתקציבים קיימים. לעיתים קרובות, ישנה התמקדות רבה מידי בנושא העלויות הכוללות, לעומת חוסר מיקוד בערך הכולל של הפתרון, לבניית יתרון עסקי לארגון.

התמחות ג'י נט תקשורת צפון בע"מ במגוון טכנולוגיות מובילות ומתקדמות מביאה לידי ביטוי את יכולתה באיתור מהיר והשמת שירותי מומחה באתר הלקוח. ג'י נט תקשורת צפון בע"מ מתמחה בהתאמת היועץ הנכון לתפקיד הדרוש, הן מבחינה מקצועית והן מבחינה אישית ומספקת ללקוחותיה שותפות ושקט מקצועי לכל אורך הדרך.

המשכיות עסקית:
המטרה – שמירה על חיות הארגון, באמצעות הגדרת יעדי הארגון וגיבוי הנהלה לאנשי ה- IT.
עובדי החברה הינם בעלי ידע במגוון תחומים; מחשוב ענן, מערכות אחסון ושרתים, אבטחה, גיבויים, דואר ועוד.

יצרני ההתמחות כוללים בין היתר: IBM, HP, Veeam, VMware, Microsoft, Cisco, Checkpoint, Juniper, Fortinet, SonicWall ועוד.